Virtuali paroda „Panevėžio rajonas: istorinis kaleidoskopas“

Panevėžio rajono savivaldybės viešoji biblioteka, pažymėdama rajono 70-metį, 2020 metais vykdo renginių ciklą „Panevėžio rajonas: datos, įvykiai, žmonės“. Kilnojamoji kraštotyros dokumentų paroda „Panevėžio rajonas: istorinis kaleidoskopas“ – viena šių renginių ciklo dalis, kurioje pateikiame 70 metų rajono istorijos ir dabarties akimirkas.

Parodai parengti pasitelkta informacija iš bibliotekos kraštotyros fondo, leidinių apie Panevėžio rajoną, spaudoje 1950-2020 metais spausdintų straipsnių, Panevėžio rajono savivaldybės, įvairių įstaigų internetinių svetainių. Dokumentų kopijos - iš Šiaulių regioninio valstybės archyvo Panevėžio filialo fondų.
Parodoje eksponuojamos nuotraukos iš rajono bibliotekų kraštotyros fondų, Panevėžio kraštotyros muziejaus rinkinių, Panevėžio apskrities Gabrielės Petkevičaitės-Bitės viešosios bibliotekos Antano Gylio fondo, iš asmeninių Panevėžio rajono gyventojų albumų.

Vidmanta Trečiokienė, Laura Telyčėnienė

Paskutinį kartą redaguota: 2023-12-14, 08:53:11