Mokymai

Niežti rankos spausti nuorodą, viliojančią laimėti milijoną?  Sunku atsispirti Arabijos princo palikimui?  Nepasiduoti propagandai?  Įdomu, kaip saugiai nardyti informacijos vandenyne?

Nepasiklysti ir nesuklysti padės bibliotekininkas.

Lietuvos bibliotekose organizuojami nemokami medijų ir informacinio raštingumo kompetencijų tobulinimo (MIRKT) mokymai suaugusiesiems.

Išmoksite kritiškai vertinti žiniasklaidos, socialinių tinklų turinį, pasirinkti patikimus informacijos šaltinius, saugiai naršyti internete, įgysite kitų naudingų įgūdžių.

Visi bibliotekoje vykstantys mokymai yra nemokami.

Dėl informacijos apie planuojamus mokymus ar norėdami individualios konsultacijos teiraukitės el. paštu El. paštas: l.telyceniene@panrbiblioteka.lt arba telefonu +370 657 60638

Plačiau apie programą skaitykite internetinėje svetainėje 

__________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________

Mokymų programos parengtos pagal projekto „Prisijungusi Lietuva“ medžiagą:

Skaitmeninio raštingumo pagrindai „Skaitmeninės technologijos TAU: ateik, sužinok, išmok“.
Mokymų trukmė iki 18 val.

Šiuose mokymuose mokysitės:

  • naudotis kompiuteriu, išmaniuoju telefonu ar planšete;
  • rengti tekstinius dokumentus;
  • saugiai naršyti internete bei rasti aktualios informacijos;
  • naudotis elektroninėmis valdžios, verslo ir laisvalaikio paslaugomis;
  • dalintis informacija bei bendrauti internetu su artimaisiais ir draugais.

Norintiems pagilinti žinias
Jei turite pagrindinius darbo su skaitmeniniais įrenginiais įgūdžius, kviečiame mokytis šiose programose

  • Bendradarbiavimas Tau. Bendrauk ir dalykis turiniu internete: efektyvus laiko planavimas ir bendravimas. Šioje programoje sužinosite kaip      saugiai ir atsakingai bendrauti ir bendradarbiauti e. paštu. Susipažinsite su galimybe e. dokumentus laikyti virtualiose duomenų saugyklose bei bendrinimu. Išmoksite naudotis e. kalendoriais.
  • Bendradarbiavimas Tau. Bendrauk ir dalykis turiniu internete: skaitmeninių nuotraukų apdorojimas ir saugus dalijimasis. Ši programa skirta susipažinti su skaitmeninių nuotraukų redagavimo, koliažo ir animacijų kūrimo galimybėmis. Mokymų metu sužinosite kaip saugiai ir atsakingai skelbti ir dalintis nuotraukomis ir vaizdo įrašais internete.
  • E. bendruomenės Tau: būk aktyvus, unikalus ir verslus. Šioje programoje susipažinsite interneto svetainių kūrimo bei e. visuomenės pagrindais, įgysite saugaus naršymo internete žinių bei įgūdžių.
  • E. bendruomenės Tau: būk aktyvus, unikalus ir verslus: atsakingas turinio skelbimas internete ir saugus naršymas. Čia mokysitės rengti tekstinius dokumentus internete, susipažinsite su debesų kompiuterija.
  • Karjeros galimybės TAU: inovatyvus savęs pristatymas. Mokydamiesi naudotis skaitmeninėmis technologijomis išmoksite inovatyviai bei originaliai save pristatyti. Sužinosite kaip sukurti originalų gyvenimo aprašymą, atlikti sudėtingesnius teksto redagavimo veiksmus bei  susipažinsite su vaizdo įrašų kūrimo bei redagavimo galimybėmis.

Pažengusiųjų mokymo programos trukmė – iki 6 val.


Paskutinį kartą redaguota: 2024-04-17, 14:30:23