Biblioteka

 • Nepatogus kinas – realybę keičianti dokumentika – rajono viešojoje bibliotekoje.

  Nepatogus kinas – realybę keičianti dokumentika – rajono viešojoje bibliotekoje.

  Atnaujinta: Penktadienis, 30 rugsėjo 2022 13:27

  Panevėžio rajono savivaldybės viešoji biblioteka kviečia įsilieti į dokumentinių filmų festivalio „Nepatogus kinas“ žiūrovų gretas. Spalio 8 - 30 dienomis visus filmus galima nemokamai žiūrėti bibliotekos kompiuteriuose (reiktų turėti ausines).

  Skaityti daugiau...

 • Biblioteką papuošė medinukai

  Biblioteką papuošė medinukai

  Atnaujinta: Penktadienis, 30 rugsėjo 2022 10:32

  Panevėžio rajono savivaldybės viešojoje bibliotekoje eksponuojama tautodailininkų Alberto Valikonio ir Stanislovo Janušo medinių skulptūrėlių paroda.
  Medžio dirbiniai turi gilias tradicijas. Archeologiniai radiniai rodo, kad jau akmens amžiuje buityje buvo naudojami mediniai rakandai.

  Skaityti daugiau...

 • Gilintis į krašto pažinimą skatins Suaugusiųjų švietimo projektas

  Gilintis į krašto pažinimą skatins Suaugusiųjų švietimo projektas

  Atnaujinta: Trečiadienis, 28 rugsėjo 2022 14:12

  Jau ketveri metai biblioteka dalyvauja Panevėžio rajono savivaldybės neformaliojo suaugusiųjų švietimo ir tęstinio mokymosi programoje, rengdama įvairius projektus. Rajono bibliotekose buvo organizuojami užsiėmimai, skatinantys rajono gyventojų kūrybines galias, sveiką gyvenseną. Vyko mokymai, skirti įvairių sričių terapijoms, dailės, meno, biblioterapijai ir kt.

  Skaityti daugiau...

 • Mums šešeri ir mes jau dideli

  Mums šešeri ir mes jau dideli

  Atnaujinta: Penktadienis, 16 rugsėjo 2022 15:04

  Bibliotekos Maminukų akademijoje vėl šurmuliuoja ir studijuoja 0-3 metukų mažyliai su tėveliais. Jau septintą sezoną skaitymo skatinimo edukacijose kiekvieną savaitę interaktyviai pristatome pasaką, žaidžiame ir pakartojame pasakos epizodus smulkiosios motorikos darbeliuose.

  Skaityti daugiau...

 • Upytės seniūnijos gyvenamosios vietos

  Upytės seniūnijos gyvenamosios vietos

  Atnaujinta: Trečiadienis, 14 rugsėjo 2022 07:55

  Panevėžio rajono savivaldybės viešosios bibliotekos naujausias leidinys - istoriko Petro Juknevičiaus parengtas „Upytės seniūnijos gyvenamosios vietos: istorinis-administracinis žinynas“. Šiuo metu Upytės seniūnijoje yra 21 kaimas. Leidinyje pateikiami gyvenamųjų vietų istoriniai ir administraciniai duomenys. Yra šaltinių ir literatūros sąrašai, schema, reziumė anglų, latvių, lenkų, prancūzų, rusų ir vokiečių kalbomis.

  Skaityti daugiau...

 • Bibliotekoje – paroda, skirta Mažosios Lietuvos gyvenimo vaizduotojai Ievai Simonaitytei

  Bibliotekoje – paroda, skirta Mažosios Lietuvos gyvenimo vaizduotojai Ievai Simonaitytei

  Atnaujinta: Ketvirtadienis, 22 rugsėjo 2022 11:47

  2022-ieji Lietuvoje paskelbti Ievos Simonaitytės metais. Sausio 23-iąją sukako 125 metai nuo išdidžiosios lietuvininkų rašytojos gimimo (1897–1978). Ėvė – toks buvo jos vardas atėjus į šį pasaulį Vanaguose, Priekulės valsčiuje. Ieva Simonaitytė – Klaipėdos krašto žmonių kalbos grožį įamžinusi įtaigi, emocinga metraštininkė.

  Skaityti daugiau...

 • Bronius Kutavičius

  Bronius Kutavičius

  Atnaujinta: Pirmadienis, 12 rugsėjo 2022 05:17

  Kompozitorius Bronius Kutavičius – ryškiausias 20 amžiaus antrosios pusės lietuvių muzikos vardas. Tai yra žmogus, kuris modernizavo lietuvių muziką. 

  Gimė 1932 m. rugsėjo 13 d. Panevėžio raj., Molainiuose. Mokėsi ir baigė Panevėžio muzikos mokyklos choro dirigavimo klasę. 1959-1964 m. studijavo Lietuvos valstybinėje konservatorijoje (dabar - Lietuvos muzikos ir teatro akademija), Antano Račiūno kompozicijos klasėje.

  Skaityti daugiau...

 • Galimi vartotojų aptarnavimo paslaugų sutrikimai

  Galimi vartotojų aptarnavimo paslaugų sutrikimai

  Atnaujinta: Pirmadienis, 05 rugsėjo 2022 12:47

  Rugsėjo 9 d. (penktadienį) nuo 09:00 iki 17:00 val. Bibliotekoje (Beržų g. 50) bus atliekami elektros tinklo priežiūros ir remonto darbai. Dėl laikinų elektros energijos tiekimo atjungimų, sutriks vartotojų aptarnavimas: sulėtės knygų išdavimas, nebus teikiamos kompiuterių, spausdinimo, kopijavimo ir kitos paslaugos.

  Skaityti daugiau...

 • „Laiškas pirmokui“ kviečia į bibliotekas

  „Laiškas pirmokui“ kviečia į bibliotekas

  Atnaujinta: Šeštadienis, 03 rugsėjo 2022 08:22

  Panevėžio rajono viešoji biblioteka įsijungė į Panevėžio apskrities G.Petkevičaitės-Bitės bibliotekos inicijuotą akciją „Laiškas pirmokui“. Rugsėjo mėnesį visi rajono pirmokai, gavę laišką, bus pakviesti apsilankyti savo vietovės bibliotekoje ir tapti nuolatiniu skaitytoju.

  Skaityti daugiau...

 • Keliaujanti fotografijų paroda „Semeniškių idilės“ atvyko į Panevėžį.

  Keliaujanti fotografijų paroda „Semeniškių idilės“ atvyko į Panevėžį.

  Atnaujinta: Ketvirtadienis, 22 rugsėjo 2022 11:46

  Rudenį pasitikome nerudeniškai šiltu ir gražiu renginiu – fotografijų paroda „Semeniškių idilės“, skirta Jono Meko metams paminėti.

  Skaityti daugiau...

Pokategorės

Puslapis 1 iš 134