Vaikų literatūros skaitykla

pin

Mus rasite

Beržų g. 50, Panevėžys

Telefonas

+370 45 58 70 48


Vaikų literatūros skaitykla dirba

Pirmadieniais–penktadieniais: 10–18 val.
Šeštadieniais: 10–16 val. (Liepos-rugpjūčio mėnesiais nedirba)

Tapk bibliotekos skaitytoju:
Susipažink su naudojimosi biblioteka taisyklėmis (pdf, 177 KB). Tėveliai turėtų užpildyti paraišką (pdf, 34 KB) ir pasirašyti, kad laiduoja už jus.
Vaikams iki 16 metų pirmą kartą išduodamas nemokamas vieningas LIBIS skaitytojo pažymėjimas. Turintieji pažymėjimą, įsigytą kitoje bibliotekoje, užregistruoja jį bibliotekoje. Vieningo pažymėjimo pakeitimas sulūžus arba jį pametus kainuos 1,40 €.

Į namus vienu metu gali pasiimti 7 spaudinius. Juos grąžinti, jei nenurodyta kitaip, privalai po mėnesio. Šiuo metu vaikų literatūros fondą sudaro apie 7,6 tūkstančių spaudinių. Čia skaito iki 400 vaikų, kurie per metus apsilanko apie 3 tūkstančius kartų.

Bibliotekoje laiką leisk jaukiai ir naudingai:        
Taip pat bibliotekoje gali žaisti stalo žaidimus ar gilintis į mokomuosius žaislus. Savo idėjoms įgyvendinti ar namų darbams atlikti čia rasi kūrybinių darbelių rinkinius, grafinę planšetę dizainui bei 3D spausdintuvą. Taip pat technologinių įgūdžių lavinimui rasi inžinerinius konstruktorius, robotikos rinkinius, programuojamus mikrokompiuterius ir edukacinį droną. Vieną valandą per dieną gali naudotis kompiuteriu (jų yra 3). Vaikų literatūros skaitykloje vyksta įvairios edukacijos ir renginiai.


Paskutinį kartą redaguota: 2024-05-21, 13:33:09