Aukštaitijos bibliotekininkų sąskrydis 2015 m. Zarasų rajone

Birželio 13-14 dienomis Zarasų rajone, gražioje Zaraso ežero Didžiojoje saloje, vyko VII Aukštaitijos bibliotekininkų kultūros ir sporto sąskrydis.

Sąskrydyje dalyvavo Panevėžio rajono savivaldybės viešosios bibliotekos komanda. Bibliotekininkai iš 8 Aukštaitijos bibliotekų (Kupiškio, Rokiškio, Anykščių, Ignalinos, Molėtų, Zarasų, Panevėžio rajono ir  Panevėžio  apskrities G. Petkevičaitės-Bitės viešosios bibliotekos) rungėsi sportinėse rungtyse, pristatė savo bibliotekas menine programa bei kvietė į stovyklavietes pristatydami savo komandas ir kulinarinį paveldą. Sąskrydžio nugalėtoja tapo Panevėžio  rajono komanda (kapitonas D. Eigirdas). Mūsų komandai perduota sąskrydžio vėliava su teise kitais metais sąskrydį rengti Panevėžio rajone.

Paskutinį kartą redaguota: 2024-04-12, 07:59:23