Šventė, suburianti rajono bibliotekininkus 2014 m.

Lapkričio 27-ąją rajono bibliotekų darbuotojai susibūrė į savo kasmetinį renginį „Ištikimi knygai“. Direktorė Rūta Bagdonienė, sveikindama visus su švente, apžvelgė svarbiausias veiklas bei paslaugas, teikiamas rajono gyventojams 35–iose kaimo bei rajono viešojoje bibliotekose.

Bibliotekų darbuotojus sveikino rajono meras Povilas Žagunis, pažymėjęs bibliotekose vykdomų veiklų svarbą rajono gyventojams bei įteikęs padėkos raštą direktorei Rūtai Bagdonienei.
Metų bibliotekininko vardą šiais metais pelnė Asta Nedveckienė, viešosios bibliotekos metodininkė. Ji įvertinta už aktyvią kultūrinę, švietėjišką veiklą, profesinių žinių sklaidą, kūrybišką bibliotekų atstovavimą viešoje erdvėje. Paskatinamosiomis nominacijomis buvo įvertintos - Jolanta Mikšytė (Upytės biblioteka) – už aktyvų dalyvavimą Upytės krašto kultūrinio paveldo pristatyme bei Gaiva Slivkienė, komplektavimo skyriaus vedėja, už kūrybinių iniciatyvų įgyvendinimą. Atminimo suvenyrais buvo įvertinti kraštotyros konkurso „Mano krašto knygnešiai ir daraktoriai“ nugalėtojai – Saulius Jučys ir Joana Burokienė. Pažymėta Danutės Pamerneckytės (Viešoji biblioteka) – kūrybinga skaitymo skatinimo veikla, Vidos Gailiušytės (Raguvos biblioteka) aktyvus darbas, vykdant informacijos jaunimui sklaidą Panevėžio rajone, Joanos Burokienės (Vadoklių biblioteka) kokybiškas elektroninių paslaugų teikimas bendruomenei. Įvertintos bibliotekų darbuotojų – Reginos Masiokienės, Rasos Balčytienės, Vitalijos Žvirblienės pastangos, kuriant Gustonių, Tiltagalių, Šilų UDC centrus.
Rajono bibliotekininkus sveikino rajono vicemeras Antanas Pocius, rajono Švietimo, kultūros ir sporto skyriaus atstovai –Remigijus Vilys, Lina Daubarienė, rajono Švietimo centro direktorės pavaduotoja Renata Jankevičienė.
Kasmet rajono konservatorių skiriamą prizą Metų bibliotekininkui – Angelo skulptūrą, įteikė rajono savivaldybės tarybos narys Algirdas Budrys.
Šventę vainikavo linksmas pasibuvimas kartu su Vaido Dzežulskio atliekamais muzikiniais kūriniais.

Paskutinį kartą redaguota: 2024-04-12, 08:14:54