• Maminukų akademija

  Maminukų akademija

  Atnaujinta: Penktadienis, 02 gruodžio 2022 15:18

  Interaktyvūs edukaciniai skaitymai 0-3 metų vaikams ir jų tėveliams. Skaitymo skatinimo edukacijose kiekvieną trečiadienį 11 val. interaktyviai pristatome pasaką, žaidžiame ir pakartojame pasakos epizodus smulkiosios motorikos darbeliuose. Akademijoje daug dėmesio skiriame kūdikių kalbinių gebėjimų ir motorikos lavinimui -  kviečiame į skaitymo kultūrą pažvelgti netradiciškai.

  Skaityti daugiau...

 • Svečiuose pas Matą Grigonį.

  Svečiuose pas Matą Grigonį.

  Atnaujinta: Penktadienis, 02 gruodžio 2022 15:11

  Edukacinė programa skirta 8 –11 metų amžiaus vaikams. Jos metu pasakojama apie Mato Grigonio vaikystę, jo indėlį vaikų literatūrai ir lietuvių tarpukario kultūrai, skaitomi autoriaus eilėraščiai iš knygelės ,,Žemuogėlės‘‘. Užsiėmimo metu moksleiviai spalvina pasirinktus Lietuvos vandenyse plaukiojančių žuvų trafaretus, ir gamina žaidimo ,,Jūrės‘‘ vizualizaciją (aprašyto M. Grigonio knygelėje). Su vaikais mokomės žaisti keletą lietuvių liaudies žaidimų, kurie aprašyti knygelėje ,,200 žaidimų‘‘.

  Skaityti daugiau...

 • Akmenų sriuba

  Akmenų sriuba

  Atnaujinta: Penktadienis, 02 gruodžio 2022 12:07

  Ar galima iš akmenų išvirti sriubą?

   

 • Sensoriniai skaitymai

  Sensoriniai skaitymai

  Atnaujinta: Penktadienis, 02 gruodžio 2022 15:13

  Edukacinė programa, skirta 4–12 metų amžiaus vaikams. Jos metu naudojamos įvairios vizualinės, taktilinės ir kitokios sensorinės priemonės, teksto prasmė perteikiama pasitelkiant pojūčius (regą, klausą, lytėjimą, uoslę ar skonį). Skaitymų eigą sudaro trys dalys – istorijos skaitymas pasitelkiant pojūčius, praktinė užduotis pagal knygos tekstą, žaidimai ir diskusija su tėvais, globėjais ar auklėtojais. 

  Skaityti daugiau...