Naujienos

Pelnyta „Lietuviškiausios bibliotekos“ nominacija

Savivaldybių viešųjų bibliotekų asociacijos 2019 m. skelbtame Viešųjų bibliotekų ir jų padalinių nominacijų konkurse Panevėžio rajono viešoji biblioteka pelnė „Lietuviškiausios bibliotekos“ nominaciją. Biblioteka įvertinta už įdomias iniciatyvas saugant ir populiarinant krašto istoriją, skatinant skaitymą, puoselėjant gimtąją kalbą.

Skaityti daugiau...

Rugsėjį – daugiau veiklų rajono bibliotekose suaugusiems

Rugsėjo mėn. pradedamas vykdyti viešosios bibliotekos projektas „Rajono gyventojams - kūrybos ir žinių erdvės bibliotekose“. Jau eilę metų Panevėžio rajono savivaldybės viešoji biblioteka rengia užsiėmimus suaugusiems, skirtus pažinti, pagilinti įvairių sričių žinias, pagerinti savo emocinę sveikatą, prasmingai praleisti laisvalaikį.

Skaityti daugiau...

Bibliotekose prasideda Neformaliojo vaikų švietimo užsiėmimai

Jau 6 metai kaip rajono bibliotekos įsijungė į neformaliojo vaikų švietimo (NVŠ) veiklas. Kasmet rajono bibliotekose vaikams siūloma lankyti 4-7 programas.
Nuo š. m. rugsėjo 1-osios Raguvos, Velžio, Ramygalos ir Naujarodžių bibliotekose vėl prasideda užsiėmimai.

Skaityti daugiau...

Bibliotekoje – tautodailininkui Kęstučiui Vaičiūnui skirtas renginys

K. Vaičiūnas

Penktadienio popietę rajono viešojoje bibliotekoje netrūko lankytojų : čia vyko jubiliejinės tautodailininko Kęstučio Vaičiūno parodos  „Laiko atspindžiai“ pristatymas ir susitikimas su autoriumi.

Skaityti daugiau...

Su Rugsejo 1-ąja!

Tik lašėjo tyliai laikas
Ir nelaukė, ir nelaukė,
Tik išėjo mažas vaikas
Ir sugrįžo...
Jau suaugęs.

Skaityti daugiau...