Bibliotekoje vyko Nacionalinės Lietuvos bibliotekų savaitės „Europos šeimoje“ atidarymas

calendar Viešoji biblioteka

Rajono viešojoje bibliotekoje ši savaitė prasidėjo įdomia viktorina,  skirta šių metų Nacionalinės bibliotekų savaitės temai „Europos šeimoje“.

Dalyviai suko Laimės ratą, kuriame laukė įdomūs klausimai apie Europos sąjungą. Teko rimtai pasukti galvas, atsakant į įvairaus sudėtingumo klausimus.

Renginio metu buvo pristatytas  tarptautinės akcijos, vykdytos kartu su   Slovėnijos  Ivano Tavčaro Škofjos Lokos biblioteka, leidinys – šalių nacionalinių receptų mainų rinkinys. Jame surašyti bibliotekų lankytojų iš Slovėnijos, Lietuvos ir Suomijos  - trijų šalių – skonių, mėgstamiausių patiekalų receptai. Tai savotiška dovana mūsų skaitytojams.

Susirinkę dalyviai galėjo stebėti ir .Nacionalinės Lietuvos bibliotekų savaitės atidarymo tiesioginę transliaciją iš Nacionalinės Martyno Mažvydo bibliotekos.

Kviečiame įsijungti į Nacionalinės Lietuvos bibliotekų savaitės renginius ir apsilankyti visose rajono bibliotekose!

Paskutinį kartą redaguota: 2024-05-03 14:13:34