Biblioteka

 • Bibliotekoje svečiuosis Krekenavos kultūros centro mėgėjų teatras „Avilys“

  Bibliotekoje svečiuosis Krekenavos kultūros centro mėgėjų teatras „Avilys“

  „Gyvo žodžio vakarai“ kviečia į susitikimą su Krekenavos kultūros centro mėgėjų teatru „Avilys“. Balandžio 25 d. 18 val.  rajono viešojoje bibliotekoje  kolektyvas parodys  Remigijaus Paciukonio  komediją „Nei velnias, nei gegutė“.

  Skaityti daugiau...

 • Svečiuose – Titė Miku

  Svečiuose – Titė Miku

  Maminukų akademijoje – šventė. Svečiavosi  knygelių apie triušiukus „Triušiukai ir žiema“ bei „Triušiukų abėcėlė“ autorė Titė Miku. Titė – taip vaikystėje vaidinta  Juventa Mudėnienė. Rašytoja mažiesiems klausytojams bei jų mamytėms ir tėveliams pristatė popierines lėles –triušiukus, popierinius namelius, kuriuos kūrė prisimindama savo vaikystę. Ir žinoma, supažindino su raidelėmis, kurias galima pamatyti, išgirsti, pajausti, užuosti... Raidelės gali būti ir linksmos ir liūdnos, ir tylios ir garsios, ir būtinai – spalvotos.

  Skaityti daugiau...

 • KARTU MES KURIAME ATEITĮ. Nacionalinė bibliotekų savaitė

  KARTU MES KURIAME ATEITĮ. Nacionalinė bibliotekų savaitė

  Lietuvos bibliotekos balandžio23-30 d. pasitinka 18-ąją bibliotekų savaitę. Šūkis „Kartu mes kuriame ateitį“ kviečia kurti modernią bibliotekos viziją, atliepiančią besikeičiančią visuomenę.
  Rajono bibliotekos kviečia lankytojus į renginius, kuriuose vyks diskusijos apie ateities bibliotekas, teikiamas paslaugas, vyks edukaciniai užsiėmimai, knygų pristatymai. Skaitytojų laukia daug įdomių akcijų, siurprizų.

  Skaityti daugiau...

 • Vilnietės fotografės Vėtrės Antanavičiūtės nuotraukų paroda

  Vilnietės fotografės Vėtrės Antanavičiūtės nuotraukų paroda

  Iki pat balandžio mėnesio pabaigos bibliotekos erdvėse  eksponuojama lietuvių dizainerės, fotografės Vėtrės Antanavičiūtės fotografijų paroda „Lietaus vaikas“.

  Skaityti daugiau...

 • Skaitomiausios knygos - elektroniniu formatu

  Skaitomiausios knygos - elektroniniu formatu

  Gounelle „Dievas visada keliauja incognito“ ir „Diena, kai išmokau gyventi“, H. Kent „Paskutinės apeigos“, Y. N. Harari „Sapiens“, E. Ferrante „Nuostabioji draugė“ – pastaruoju metu tai vienos skaitomiausių ir dažniausiai ieškomų knygų. Nerandate jų savo bibliotekoje? Siūlome apsilankyti portale ibiblioteka.lt ir skaityti jas elektroniniu formatu iš bet kurios vietos.

  Skaityti daugiau...

 • Prie parodos – susitikimas su autoriumi Juliumi Kuodžiu

  Prie parodos – susitikimas su autoriumi Juliumi Kuodžiu

  Susitikimas su tautodailininku, medžio drožėju Juliumi Kuodžiu sukvietė autoriaus draugus, pažįstamus ir nepažįstamus, neabejingus liaudies menui.

  Skaityti daugiau...