Raguvos bibliotekoje vyks susitikimas su dailininke Brone Kanaverskyte

2024 gegužės 15
calendar Raguvos biblioteka

Raguvos biblioteka gegužės 23 d. kviečia į susitikimą  su kraštiete, menininke Brone Kanaverskyte.

Ji – profesionali grafikė, išskirtinių papuošalų kūrėja, jau daugelį metų gyvenanti savo gimtinėje, Užunevėžiuose. Raguvos bibliotekoje bus pristatoma menininkės grafikos eskizų paroda „Siluetai“.

Bronė Kanoverskytė gimė 1965 m. Pasvalio rajone. 1984 m. baigė Raguvos vid. mokyklą, kuriai vadovavo šviesios atminties mokytojas –dailininkas Vytautas Narečionis. 1986-1989 m. lankė dailės studiją „Spektras", vėliau įstojo į Kauno St. Žuko aukštąją meno mokyklą. 1995-2001 m. studijavo Vilniaus dailės akademijoje, grafikos specialybę, įgijo magistro laipsnį. Nuo 1987 m. dalyvavo parodose Lietuvoje ir užsienyje. Nuo 2003-2008 m. dirbo Lietuvos zoologijos sode vyr. dailininke, apipavidalino stendus, žaidimų aikšteles, kūrė firminius ženklus, diplomus, atvirukus. Tuo pat metu įsidarbino vaikiško žurnalo „Penki“ iliustratore. Dirbo „Šviesos“ leidykloje, iliustravo lietuvių autorių vaikų grožinę literatūrą bei mokyklines knygas.

„Mano darbuose – žmogaus išgyvenimai, patiriamas skausmas, džiaugsmas, susitikimai ir išsiskyrimai.“, - teigia autorė.

Kviečiame!

Paskutinį kartą redaguota: 2024-05-16 11:52:25