Orientacinis žygis „Taigi viską žinau...“ apie medijų ir informacinį raštingumą!

2024 spalio 22

Spalio 26 d. kviečiame į smagų ir turiningą rudens šeštadienį – orientacinį žygį, skirtą medijų ir informacinio raštingumo (MIRKT) stiprinimui! ????‍♀️????‍♂️ Kviečiame dalyvauti visus – draugus, šeimos narius, kolegas – ir kartu ne tik aktyviai praleisti laiką, bet ir sužinoti daugiau apie medijų ir informacinį raštingumą.

Ką reikia žinoti:

Starto vieta: Panevėžio savivaldybės viešoji rajono biblioteka, Beržų g. 50
Trukmė: Maršrutą turėtumėte įveikti per 2–3 val.
Registracija vyksta: nuo spalio 2 d. iki spalio 26 d. 10 val.

Ko reikės žygiui:

• Mobiliojo telefono su interneto prieiga
  • Įveikus maršrutą, jūsų laukia skanios dovanos ir rėmėjų prizai: energijos batonėlis starto vietoje ir unikalus MIRKT suvenyras finiše!

Kaip dalyvauti?
Atvykę į biblioteką, gausite nuorodą į svetainę, kurioje rasite medijų ir informacinio raštingumo klausimus bei savo apylinkės maršrutą.

Registruokitės ir būkite pasiruošę įdomiam nuotykiui!

Pasiruošt – dėmesio – MIRKT!

Paskutinį kartą redaguota: 2024-10-22 08:48:33