Leidinių paroda „Stasys Eidrigevičius – dailininkas, grafikas, knygų iliustratorius“

2024 liepos 23

Stasys Eidrigevičius gimė 1949 m. liepos 24 d. Mediniškiuose, Smilgių valsčiuje, Panevėžio apskrityje. Jo kūrybos laukas neįtikėtinai platus: grafika, plakatai, leidinių iliustravimas , tapyba, fotografija, ekslibriai, performansai, objektai, kinas ir teatras.
Kūryba liejasi ir autoriniuose menininko tekstuose. 2016 metais Stasys išleido tarmiškai parašytą poemą „Giedanti gaidžio galva“ – himną savo gimtinei ir vaikystės metams. Tarmiškai parašyta poema įvertinta Dionizo Poškos premija, pripažinta kūrybiškiausia 2016 metų knyga.

Panevėžio rajono viešojoje bibliotekoje pristatome leidinių parodą „Stasys Eidrigevičius – dailininkas, grafikas, knygų iliustratorius“.

Kviečiame apsilankyti.
Paroda veiks iki rugpjūčio 30 dienos.

Parengė vyr. bibliotekininkė V. Trečiokienė

Paskutinį kartą redaguota: 2024-07-23 10:16:57