Kviečiame į „EBSCO Publishing“ duomenų bazės birželio mėnesio mokymus

Kviečiame į „EBSCO Publishing“ duomenų bazės birželio mėnesio mokymus

2024 birželio 06

 Jei suskubsite, tai dar spėsite užsiregistruoti į porą EBSCO duomenų bazių mokymų birželio mėnesiui. Mokymuose sužinosite apie EBSCO duomenų bazės paslaugas. Jos skirtos studentams, mokslininkams, bibliotekų specialistams ir visiems besidomintiesiems ir besinaudojantiesiems duomenų bazėmis. Užsiėmimai vyks anglų kalba per „Zoom“ platformą, būtina registracija.

 eBook Manager: tvarkykite ir tinkinkite savo EBSCO el. knygas
Birželio 11 d., 13:30 (40 min.) Registruotis
eBook Manager siūlo visą EBSCO eBooks valdymo darbo eigą vienoje intuityvioje EBSCOhost Collection Manager sąsajoje. Mokymų metu dalyviai sužinos daugiau apie šį įrankį, jo valdymą, atsisiuntimo nustatymų pritaikymą.

 Atostogos su EBSCO elektroninėmis knygomis!
Birželio 18 d., 14:30 (45 min.) Registruotis
Praktiniai mokymai, kurių metu dalyviai išmoks naudotis EBSCO eBooks internetu, kaip atsisiųsti visas elektronines knygas ir skyrius, kaip naudotis elektroninėmis knygomis išmaniuosiuose telefonuose, planšetiniuose kompiuteriuose ir skaitytuvuose arba kaip atsisiųsti ir autorizuoti Adobe Digital Editions.

Primename, kad norintiems naudotis duomenų baze iš namų suteikiami slaptažodžiai: kreipkitės el. paštu skaitykla2@panrbiblioteka.lt dėl prisijungimo. Nurodykite savo vardą, pavardę bei skaitytojo pažymėjimo numerį. Prisijungimo duomenis Jums išsiųsime elektroniniu paštu.

Kviečiame registruotis ir atrasti EBSCO duomenų bazės galimybes!


Paskutinį kartą redaguota: 2024-06-06 19:13:51