Kūrybinė paroda „Kur gyvena knygų personažai?“

2024 gegužės 02

Kur gyvena Pepė ilgakojinė? Meškiukas su Tigriuku ieškoję Panamos? O gyvūnų ir magiškų būtybių draugė Rubinė? Drakonas Mondrago? O kur gyvena visad linksma ir šmaikšti Otutė? Ar kada esi susimąstęs, iš kur kilo ir gyvena mėgstamas knygos herojus?

Kūrybinė paroda „Kur gyvena knygų personažai?“ skirta Lietuvos įstojimo į Europos sąjungą dienai paminėti. Šalių bendrystė atveria literatūrinę įvairovę, o paroda atspindi Europos sąjungos valstybių vaikų literatūrą. Konkrečios šalies kultūrai būdingi literatūros bruožai čia tampa lengvai pastebimais. Kūrybinė paroda, padeda pažinti kitas kultūras, moko smalsiai ir džiugiai priimti unikalumą, taip pat ugdo kitokios kultūros, požiūrio pastebėjimą ir priėmimą.

Atvira kūrybinė paroda kuriama visą gegužės mėnesį, o kūrėjais gali tapti visi bibliotekos skaitytojai. Panevėžio rajono bibliotekoje Vaikų literatūros skaitykloje patyrinėk ES žemėlapį, valstybių vėliavas, knygų personažus, ir su bibliotekininko pagalba sužinok iš kur kilo Tavo mėgstamiausios knygos personažas.

Paskutinį kartą redaguota: 2024-05-02 15:18:38