Kalėdinėse dirbtuvėse kūrėme šventinę nuotaiką ir eglės žaisliukus

2023 gruodžio 08

Pasiruošimas didžiausioms metų šventėms – džiugus, jaudinantis, intensyvus laikas, kurį norisi kiek pristabdyti ir išjausti. Bibliotekoje vykusios kalėdinių žaisliukų dekoravimo dirbtuvės buvo puiki proga tai ir padaryti: stabtelti, panirti į kūrybą, sutelkti dėmesį į gaminamą rankdarbį.

Dirbtuvėse kalėdinius žaisliukus dabinome lipdytomis detalėmis, dažėme, puošėme blizgučiais. Nors lipdymui naudotos specialios formelės, kuriose išgaunamos dekoratyvios detalės, dviejų vienodų žaisliukų nudekoruota nebuvo – derinant tarpusavyje skirtingas detales, išgaunami vis kiti dailūs raštai. Smagu buvo girdėti dalyvių atsiliepimus, kad patiko, ir klausimus, kada vyks kitos dirbtuvės. O mums smagu, kad moterys išsinešė naujų žinių ir patirties bei nuostabius unikalius žaisliukus.

Iki kitų susitikimų!

Parengė vyr. bibliotekininkė Skirmantė Petrauskienė