Informacinio raštingumo mokymai bibliotekoje

2024 sausio 09

Kviečiame gyventojus dalyvauti informacinio raštingumo mokymuose:

Sausio 10 dieną 12.00 val. Informacinio raštingumo mokymai „Viešosios paslaugos internetu“ .
Mokymuose sužinosite kaip efektyviai naudotis šiuolaikinėmis skaitmeninėmis technologijomis kasdieninėje veikloje. Susipažinsite galimybėmis jungiantis prie e. valdžios vartų, el. bankininkystės, e. sveikatos portalo, su valstybės institucijų teikiamomis e. paslaugomis.

Sausio 11 dieną 12.00 val. Informacinio raštingumo mokymai „Socialiniai tinklai“.
Mokymuose sužinosite kas tai yra socialiniai tinklai. Kaip veikia socialiniai tinklai, jų galimybėmis, kaip saugiai jais naudotis, jų trūkumais ir pavojais.

Mokymai vyks Viešosios bibliotekos mokymų klasėje, Beržų g. 50, Panevėžys.
Registracija: Bibliotekoje (Beržų g. 50), el. paštu: l.telyceniene@panrbiblioteka.lt arba tel. +370 657 60638

Paskutinį kartą redaguota: 2024-01-12 10:50:41