Imbierinė popietė su sausainiais, arbata ir... nauju leidiniu

2023 gruodžio 28

Paskutinę prieššventinę dieną  bibliotekoje sklandė jaukūs imbierinių sausainių ir arbatos kvapai. Pasitikdami pačias gražiausias metų šventes  - Šv. Kalėdas  - norėjome jaukiai prie arbatos puodelio padėkoti  bibliotekos lankytojams už šiltus susitikimus, bendrystę, už palaikymą įvairiose veiklose.

Smagu buvo pasidalinti savotiška dovana skaitytojams - pristatyti tarptautinio projekto  receptų mainų rinkinį. Jame  Slovėnijos  Ivano Tavčaro Škofjos Lokos bibliotekos iniciatyva surinkti Suomijos  viešosios  bibliotekos (Pyhäjoen kirjasto ) ir Panevėžio savivaldybės rajono viešosios bibliotekos  lankytojų užrašyti mėgstamiausių patiekalų receptai. Kitaip tariant,  knygelėje sudėti skaitytojų iš Slovėnijos, Lietuvos ir Suomijos  - trijų šalių - skoniai.

Receptų autoriams dovanosime spausdintas knygelių versijas, taip pat čia dalinamės leidiniu.

Ne  vienerius metus tebesitęsianti  draugystė Su Slovėnijos Škofja Lokos Ivano Tavčaro biblioteka, praturtina mus pačius ir mūsų skaitytojus. Šią bendrystę įvertino ir aprašė  Panevėžio apskrities viešoji biblioteka rubrikoje UNIKALIOS.

Paskutinį kartą redaguota: 2024-01-04 08:18:19