EST savanoriai atsisveikino su biblioteka

Metus laiko trukęs tarptautinis projektas „Palikime savo pėdsakus“, kurio dalyviai savanoriai Annika (Vokietija), Ghokanas (Turkija), Maurizio (Italija) dirbo rajono bibliotekose, jau baigiasi.

Atsisveikinimo renginyje savanoriai lietuvių kalba pristatė savo metų veiklą, įgytą patirtį, prisiminė įdomiausias akimirkas.

Įteikdama savanorystės sertifikatus, projekto koordinatorė Rasa Visockienė teigė, jog įgyta savanorystės patirtis atveria daug galimybių tolesnei jaunų žmonių gyvenimo veiklai. Rajono bibliotekų darbuotojai dėkojo savanoriams už kūrybingą, iniciatyvų bei aktyvų bendradarbiavimą.

Paskutinį kartą redaguota: 2024-01-12 11:06:00