Diena, kai vasara susitinka su rudeniu

2024 rugpjūčio 14
calendar Viešosios bibliotekos skaitykla

Žolinė. Diena, kada dėkojama žemei už subrandintą derlių, už išaugintas dovanas. Iš tikrųjų, gražus ir  dvasingas tas atsigręžimas į gamtą... Juk išmintingi mūsų protėviai tai darė nuo seno – Žolinė, ne tik katalikiška tradicija, bet, kaip teigia tyrinėtojai,  turi nemažai  archajiškų deivės Žemynos garbinimo papročių.

Ir mūsų biblioteka prieš pat Žolinę pakvipo nepakartojamais aromatais – vyko susitikimas su bioenergetike, „Žolinčiaus akademijos“ lektore Dale Petraitiene. Atvežusi savo užaugintų ir pievose pririnktų žolynų, lektorė pasakojo apie jų gydomąsias galias ne tik žmogaus kūnui, bet ir sielai. Visi drauge leidomės į žolynų pažinimo kelionę. Susitikimo pabaigoje norintys galėjo susirišti i savąją Žolinės puokštę.

Dėkojame dalyvavusiems ir visiems gražios Žolinės!

Paskutinį kartą redaguota: 2024-08-14 13:22:08