Bibliotekų iniciatyva “Laiškas pirmokui” Pažagieniuose

2024 rugsėjo 27
calendar Pažagienių mokykla-darželis

Pirma knyga, pirma pamoka, pirmas laiškas, pirma biblioteka – kiek daug pirmų kartų... Panevėžio rajono savivaldybės viešoji biblioteka tęsia iniciatyvą ,,Laiškas pirmokui “, kuri kviečia apsilankyti bibliotekoje ir gavus DOVANŲ Skaitytojo pažymėjimą tapti ištikimu jaunuoju skaitytoju.

Penktadienio rytmetį biblioteka aplankė šaunius, smalsius ir labai mandagius Pažagienių pirmokus. Bibliotekininkės Daiva ir Lida, pasitelkę lėlių teatro elementus, interaktyviai supažindino pirmokus su rašytojo ir dailininko Janošo knyga ,,Trumpas mokslas apie žvėris‘‘. Teatralizuotas pasakojimas vaikams suteikė teigiamų emocijų, lavino vaizduotę ir fantaziją, skatino kūrybiškumą bei improvizaciją. Taip pat pirmokai klausėsi Vytauto V. Landsbergio pasakos ,,Pūkis karalius“.

Jaunieji skaitytojai viešnias iš bibliotekos išlydėjo su plačiomis šypsenomis ir atsisveikino sakydami ,,Iki pasimatymo bibliotekoje!“

Parengė vyr. bibliotekininkė Daiva Krapauskaitė

Paskutinį kartą redaguota: 2024-09-27 16:39:02