Bibliotekose - informacija apie jaunimo galimybes

Rajono viešosios bibliotekos veikloje daug dėmesio skiriama jaunimo  informaciniam aptarnavimui. Rugpjūčio mėn. pradėtas vykdyti rajono savivaldybės jaunimo užimtumo skatinimo projektas „Panevėžio rajono jaunimo galimybės“.

Rugsėjo 26 dieną Velžio ir Raguvos bibliotekininkės Žana Mamontova ir Vida Gailiušytė įvykdė antrus šio projekto jaunimo informavimo mokymus Velžio gimnazijos 12 klasės moksleiviams. Mokymo metu buvo pristatyta  programa „Veiklus jaunimas“ bei jos teikiamos galimybės, įvardintos vietos lygmens ir tarptautiniai projektai (jaunimo mainai, iniciatyvos, mokymai, seminarai, konferencijos Lietuvoje ir užsienyje), nurodytos NV organizacijos Lietuvoje, programos Comenius, Erasmus, Leonardo Da Vinci ir Griundtvig. Renginio metu taip pat buvo pristatytas ir neformalios Velžio jaunimo grupės „Skeneriai“ vykdomas projektas „Oho koks mano kaimas!.

Į mokymus buvo pakviesti šiuo metu Panevėžio rajono savivaldybės viešojoje bibliotekoje atliekantys savanorišką veiklą savanoriai - gruzinė Natia  ir vokietis Marius, kurie savo ruožtu pristatė EST programą, savo veiklas organizacijoje ir savo šalis. Taip pat buvo pristatytas Eurodesk tinklapis Lietuvoje (www.zinauviska.lt), kad jaunimas galėtų produktyviai ir greitai rasti jam reikiamos informacijos.

Paskutinį kartą redaguota: 2024-01-12 11:12:43