Bibliotekoje dar viena  - Ramygalos keramikų klubo „Savos erdvės“ vasaros plenero  paroda „Pasaka“.

2024 birželio 26
calendar Viešosios bibliotekos abonementas

Ką tik įvykęs Jono Bulavo tapybos parodos pristatymas tarsi pritemdė  kitą, šiuo metu bibliotekoje eksponuojamą  keramikos darbų parodą  „Pasaka“, tačiau iš tiesų jos nepastebėti  neįmanoma. Įspūdinga Ramygalos keramikų klubo „Savos erdvės“ vasaros plenero kūrybinių darbų paroda, kurios pagrindiniai veikėjai -   pasakų personažai.  Tad šiuo metu bibliotekoje galima sutikti   vilką,  prišalusį  uodegą eketėje,  karvę ganančią Sigutę, dangun beveik įkopusią  pupą, ilgesinguosius  Eglę ir Žilviną  ir dar vieną kitą pasakos veikėją, prisišliejusį šalia.   Personažų autoriai  Genutė Vaičikauskienė, Gražina Visockienė, Skaidrė Račkaitytė, Audrius Gokas ir kiti keramikų vasaros    plenero Ramygaloje  dalyviai. Abi parodos  šauniai įsikūrė viena šalia kitos ir abi iki pat rugpjūčio mėnesio kvies mūsų skaitytojus į biblioteką ne tik knygomis, bet ir menu pasidžiaugti.

Nepraeikit pro šalį.

Paskutinį kartą redaguota: 2024-07-03 16:12:53