Atidaryta Jono Bulavo tapybos paroda

Atidaryta Jono Bulavo tapybos paroda

2024 birželio 21
calendar Viešosios bibliotekos abonementas

Tautodailininkas Jonas Bulavas sugrįžęs Lietuvon iš svečių šalių surengė savo pirmąją abstrakčiosios tapybos parodą rajono savivaldybės viešojoje bibliotekoje. Labiau žinomas kaip vitražo meistras,  menininkas  maloniai nustebino spalvinga, savita ir itin įdomia tapyba.  Vykusiame parodos pristatyme autorius pasakojo apie gyvenimą emigracijoje, džiaugėsi, kad jo darbai Anglijoje buvo labai populiarūs, tikisi, kad gimtasis Panevėžys jo nepamiršo.  Kūrybingas menininkas turi idėjų, turi  noro jas įgyvendinti – tuo  galite įsitikinti atvykę į Panevėžio rajono savivaldybės viešąją biblioteką. Jono Bulavo paveikslai joje apsigyveno iki rugpjūčio mėnesio.

Parodą surengęs prieš pat Jonines autorius ją skiria visiems giminės Jonams ir mamai Janinai. Labai jaukus parodos pristatymo renginys paliko malonius įspūdžius, šiltus prisiminimus. Autoriui norisi palinkėti naujų parodų ir susitikimų.

Paskutinį kartą redaguota: 2024-07-03 16:13:21