Veidrodžio pusė : Juozo Miltinio dramos teatras

Aleksandravičius, A. Veidrodžio pusė

Aleksandravičius, A. Veidrodžio pusė : Juozo Miltinio dramos teatras : [Fotoalbumas]. – [Panevėžys] : Panevėžio fotografijos galerija, 2005. – 125 p. : iliustr.

Fotografijų albumas „Veidrodžio pusė“ skirtas garsiajam Panevėžio dramos teatrui.
Jis pasakoja apie Panevėžio Juozo Miltinio dramos teatrą bei čia dirbusius ar tebedirbančius aktorius. Veidrodžio ir fotografijos sugretinimas neatsitiktinis, juk teatro gyvenimas dažniausiai neatsiejamas nuo šio dvipusę realybę atspindinčio stebuklo.

Aktoriaus virsmą personažu pirmiausia išvysta veidrodis – grimas, drabužių matavimasis tampa pirmu laipteliu kuriant naująjį vaidmenį.

Žmogus, kurio darbus žino ne tik Panevėžys (2003 m. pripažintas geriausiu portretistu Europoje – konkurse Euro Press Photo pelnytas pagrindinis prizas portreto kategorijoje), fotomenininkas Algimantas Aleksandravičius, sukūręs ne vieną fotografijų ciklą, išleidęs ne viena albumą, pelnęs ne vieną apdovanojimą, atidavė duoklę Panevėžio dramos teatrui.

Paskutinį kartą redaguota: 2024-03-26 17:10:28