Naujienos

Vyt. Mikalausko menų gimnazijos Keliaujanti paroda - rajono viešojoje bibliotekoje.

Gimnazistų kūrybos paroda

Panevėžio Vyt. Mikalausko menų gimnazijoje vaikai mokomi ne tik muzikinių dalykų.  Jau tryliktus gyvavimo metus čia skaičiuoja dailės klasės. Moksleiviai dirba su įvairia technika,  susipažįsta su dailės subtilybėmis. Ir, aišku, ką išmokę rodo draugams, mokytojams ir plačiajai visuomenei.

Skaityti daugiau...

Įspūdingas dramos studijos „Arka“ pasirodymas

Renginio žiūrovai

Neilgą, bet įspūdingą pasirodymą rajono viešojoje bibliotekoje surengusi   Panevėžio ir Utenos regionų aklųjų centro dramos studija „Arka“ (vadovė R. Žostautienė)  ne vieną sujaudino iki ašarų. 

Skaityti daugiau...

Netradicinės informatikos pamokos bibliotekoje

Informatikos pamoka

Gegužės 13,16 dienomis Beržų progimnazijos penktokams informatikos pamokos vyko Viešojoje bibliotekoje. Vaikai sužinojo, kaip nuotoliniu būdu užsisakyti arba rezervuoti bibliotekos knygas, prasitęsti išduotų leidinių grąžinimo terminą.

Skaityti daugiau...

Skaitymo džiaugsmas Piniavos bibliotekoje

Spaudos atgavimo, kalbos ir knygos dieną Piniavos biblioteka prisijungė prie visoje Lietuvoje vykusios akcijos „Lietuva skaito“ ir sulaukė garbaus svečio - rašytojo, gamtininko, fotografo Selemono Paltanavičiaus.

Skaityti daugiau...

Gerų emocijų kupinas susitikimas

Susitikimas su Mariumi Čepuliu

Šiltą, gerų emocijų kupiną vakarą praleido į rajono viešąją biblioteką susirinkę gausūs gamtos mylėtojai. Čia vyko  susitikimas  su vienu žinomiausiu gamtos fotografu, ornitologu, parodos „Paukščiai kitaip“ ir knygos „Metai : gamtos fotografo dienoraštis “ autoriumi Mariumi Čepuliu.

Skaityti daugiau...