Rezervavimas

Atnaujinta: Trečiadienis, 18 lapkričio 2020 11:37

KAIP REZERVUOTI?

Pirmiausia atlikite leidinio paiešką bibliotekos el. kataloge.

13
 

Susiradę reikiamą leidinį, pažymėkite jį varnele arba paspauskite nuorodą ir peržiūrėkite išsamų leidinio aprašymą ir kur jis yra saugomas.

77

Norėdami rezervuoti pasirinktą leidinį, spauskite mygtuką „Užsakyti leidinį“, kurį rasite dešinėje puslapio pusėje.

Jei esate užsiregistravęs, atsidarys langas, kuriame reikės įvesti prisijungimo duomenis: skaitytojo pažymėjimo numerį ir slaptažodį, kuris yra Jūsų pavardė lietuviškomis raidėmis, jei nekeitėte slaptažodžio. Jei nesate užsiregistravęs tada spauskite mygtuką „Registruotis“.

4

Atsidarys lentelė „Egzempliorių duomenys“. Pažymėkite laukelį „Rezervuoti“ tame fonde iš kurio žadate pasiimti leidinį. Lentelėje matysite savo eilės numerį. Nurodykite datą, iki kada Jums aktuali leidinio rezervacija. Įrašykite savo el. pašto adresą*. Spauskite mygtuką „Rezervuoti“.

9

 *PATIKRINKITE, ar el. pašto adresas nurodytas teisingai.

Matysite informaciją apie savo rezervuotą leidinį ir gausite pranešimą nurodytu el. paštu. Laukite kito pranešimo, kuriuo informuosime, kai leidinys bus paruoštas.

Paruoštas leidinys Jūsų lauks 3 bibliotekos darbo dienas. Vėliau jis bus grąžintas į vietą. Jei norėsite leidinį pasiskolinti praėjus trims dienoms, užsakymą reikės pakartoti.

Atvykdami pasiimti užsakytų leidinių, būtinai turėkite su savimi skaitytojo pažymėjimą.

„Mano srityje“ leidinio rezervaciją galima panaikinti arba redaguoti.

10

Paspaudę mygtuką „Redaguoti“, galėsite pakeisti el. pašto adresą arba leidinio rezervavimo datą.