Užsakymas

Atnaujinta: Trečiadienis, 11 lapkričio 2020 09:53

KAIP UŽSISAKYTI?

Pirmiausia atlikite leidinio paiešką bibliotekos el. kataloge.

12

Suradę reikiamą leidinį, pažymėkite jį varnele arba paspauskite nuorodą ir peržiūrėkite išsamų leidinio aprašymą ir kur jis yra saugomas.

2

 Norėdami užsakyti pasirinktą leidinį, spauskite mygtuką „Užsakyti leidinį“, kurį rasite dešinėje puslapio pusėje.

3

Jei esate užsiregistravęs, atsidarys langas, kuriame reikės įvesti prisijungimo duomenis: skaitytojo pažymėjimo numerį ir slaptažodį, kuris yra Jūsų pavardė lietuviškomis raidėmis, jei nekeitėte slaptažodžio. Jei nesate užsiregistravęs tada spauskite mygtuką „Registruotis“.

4

Atsivėrusiame užsakymo puslapyje matysite, ar galite leidinį pasiskolinti į namus ar/ir skaityti vietoje. Lentelėje bus nurodyta, ar yra laisvų leidinio egzempliorių ir ar galite juos užsakyti. Pažymėkite, iš kur norėtumėte užsakyti leidinį ir spauskite mygtuką „Užsakyti“.

5

Jei nėra laisvų Jūsų pageidaujamo leidinio egzempliorių, leidinį galima rezervuoti (nuoroda į skiltį leidinio rezervavimas).

Rekomenduojame sulaukti el. laiško, patvirtinančio, kad Jūsų užsakymas yra paruoštas. Jei užsakymo įvykdyti nepavyko, pranešime jums el. paštu per 24 val. (darbo dienomis). Užsakymo vykdymo būseną galima patikrinti savo elektroniniame formuliare.

Paruošti leidiniai Jūsų lauks 3 bibliotekos darbo dienas. Vėliau jie bus grąžinti į vietą. Jei norėsite juos pasiskolinti praėjus trims dienoms, užsakymą reikės pakartoti.

Informaciją apie užsakymo vykdymo eigą Jums gali suteikti bibliotekos darbuotojas praėjus  30 min. nuo užsakymo pateikimo. Ši informacija teikiama bibliotekos darbo laiku.

Atvykdami pasiimti užsakytų leidinių, būtinai turėkite su savimi skaitytojo pažymėjimą.

„Mano srityje“ leidinio rezervaciją galima panaikinti arba redaguoti.