Iš toli ir arti. Bibliotekoje - nuja fotografijų paroda

Atnaujinta: Trečiadienis, 18 lapkričio 2020 14:30

Panevėžio rajono savivaldybės viešojoje bibliotekoje atidaryta fotografių Eglės Lugauskienės ir Linos Jakubonytės  fotoparoda „Iš toli ir arti“.
Fotomenininkė Eglė Lugauskienė yra gamtos fotografė.  Anot jos pačios, nors   fotografuoti „rimtai“ pradėjo nuo 2013 metų,  pripažinimas netruko ateiti : jau dveji metai Eglės  darbus galima pamatyti Lietuvos laukinės gamtos fotografijos albumuose, kuriuos kasmet išleidžia leidykla „Lututė“. Į šio albumo puslapius patenka  geriausi Lietuvos laukinės gamtos fotografijų konkurso „Gintarinis žaltys“ darbai.
Lina Jakubonytė, menininkė, baigusi St. Žuko taikomosios dailės technikumą. Fotografiją pamėgusi nuo vaikystės, fotografuoja ir dabar. Autorė dažniausiai  fotografuoja  „Gamtą – tą  stebuklingą nakties virsmą rytu, kai rūkai nusidriekia laukais, sukurdami paslaptį, kai saulei nusileidus, tamsa apglėbia žemę ir panardina viską į save...“. Tuo grožiu, tomis užfiksuotomis paslapties akimirkomis  autorės norisi dalinasi su kitais.
 Pasak  Eglės, šių darbų paskirtis – puošti aplinką. Visą lapkritį abiejų autorių darbų paroda puoš rajono viešąją biblioteką , tad kviečiame apsilankyti, pamatyti mažus, tačiau tokius nepaprastus gamtos stebuklus.