"Skrybėlių diena" - pirmąjį rugpjūčio mėn. ketvirtadienį

Atnaujinta: Trečiadienis, 18 lapkričio 2020 12:27 Skrybėlių diena

Vasara jau gerokai įpusėjo, o permainingų orų sezonas vis dar tęsiasi: tai lietus smagiai pakrapnoja, tai medžiai, pažaboti stiprios vėtros, bauginančiai paošia. Tačiau po tokių niūrių dienų visu gražumu pasirodo kaitri saulė, su kurios šiltais, kitą vertus pavojingais spinduliais dažniausiai susiduria mažiausieji.

Rugpjūčio mėn. pirmąjį ketvirtadienį, naujosios bibliotekos pagalbininkės Kristina ir Ineta, jau spėjusios susidraugauti su mažaisiais bibliotekos lankytojais ir norėdamos jiems įpiršti mintį, jog karštomis vasaros dienomis be galvos apdangalo vaikščioti nepatariama, surengė mažą šventę pavadinimu „Skrybėlių diena“

Edukacinių užsiėmimų metu iš popieriaus buvo lankstomos įvairiausių modelių kepurės ir skrybėlės: pradedant nuo elementariausių popierinių kepurėlių, baigiant raganos ir medžiotojo skrybėlėmis! Sulaukta ne mažo lankytojų susidomėjimo. Mažieji noriai kibo į darbą - įsivaizdavo esą gaminantys tikras skrybėles. Atidarę savo fantazijos kraitį jie visokiausiais motyvais išdekoravo savo darbelius.

Darbo metu tvyrojo jauki, darbinga atmosfera. Už lango saulė tviskėjo vaivorykštės spalvomis. Muzikinį foną papildė šventinė muzika ir skambus vaikų juokas.

Beržų g. 50 LT-36145
Panevėžys