Metų knygos rinkimai 2020: „Neramios dienos“

Pirmadienis, 28 gruodžio 2020 16:52 Atnaujinta: Trečiadienis, 30 gruodžio 2020 12:28

Knygos autorė Neringa Vaitkutė mano, jog neįmanoma pasaulio pažinti tik per virtualybę. Kartais reikia tą pasaulį netgi timptelėti už uodegos ir pažiūrėti, ar nekanda...

Lietuvos Nacionalinė Martyno Mažvydo biblioteka pristato paskutiniąją „Metų knygos rinkimų“ vaikų kategorijoje knygą. Ilona Ežerinytė kalbina knygos autorę Neringą Vaitkutę.

Jau pristatyti visų penkių knygų autoriai. Jei kurios knygos iš penkių dar neskaitėte, susiraskite bibliotekoje, perskaitykite ir už  labiausiai jums patikusią knygą balsuokite.

Bakas Vainius, iliustruotoja Smirnovaitė Marija. Ką manė kamanė. Kaunas: Žalias kalnas, 2019
Kiudulaitė Aušra. Maksas ir 92 musės. Vilnius: Tikra knyga, 2020
Paltanavičius Selemonas, iliustruotoja Kvieskaitė Vilija. Sniego žmogelių žiema. Vilnius: Alma littera, 2019
Vaicenavičienė Monika. Kas yra upė? Vilnius: Tikra knyga, 2019
Vaitkutė Neringa. Neramios dienos (ciklo „Klampynių kronikos“ 2-oji dalis). Vilnius: Nieko rimto, 2020

Daugiau apie metų knygos rinkimus skaitykite čia.

Informaciją parengė V. Ambraškaitė