Naujos knygos

Tampant savimi

Yalom Irvin D. Tampant savimi

Yalom, Irvin D.Tampant savimi : psichiatro memuarai. – Vilnius : Vaga, 2019. – 383 p.

Irvinas D. Yalomas, knygos „Tampant savimi: psichiatro memuarai“ autorius, populiarus rašytojas ir psichiatras, teigia, kad pagrindinis psichoterapeuto instrumentas yra jo paties asmenybė. Jis nusprendžia leisti į kelionę po savo atmintį ir prisiminimus, fiksuojant ryškiausias savo gyvenimo akimirkas.  Dalindamasis savo psichiatrinės praktikos patirtimi, Irvinas D. Yalomas pateikia trumpą psichiatrijos traktavimo istoriją Jungtinėse Amerikos valstijose.

Skaityti daugiau...

Dingusios Paryžiaus merginos

Jennoff, P. Dingusios Paryžiaus merginos

Jennoff, Pam. Dingusios Paryžiaus merginos : romanas. – Vilnius : Tyto alba, 2020. – 414 p.

Šis romanas - tikrais įvykiais paremta istoriją apie drąsias moteris, kurios Antrojo pasaulinio karo metu susitelkė kovai prieš nacius. Daugelis Specialiųjų operacijų valdybos agenčių dingo, o jų herojiški darbai liko nežinomi visuomenei.
1946-tais metais Manhatano stotyje į darbą skuba Greisė. Mergina kare neteko mylimojo ir iš visų jėgų bando kabintis į naują gyvenimą. Netikėtai ji pamato nesaugomą, po suoliuku pakištą lagaminą.

Skaityti daugiau...

Parduoti vaikai

McMorris, K. Parduoti vaikai

McMoris Kristina. Parduoti vaikai : [romanas]. – Vilnius : Alma litera, 2020. – 331 p.

PARDUODAMI 2 VAIKAI
Jo gerklę užspaudė spazmas.
Jis dar sykį perskaitė žodžius.
1931 metų rugpjūtį jaunas reporteris Elis Rydas viename miestelyje nufotografavo apšiurusioje namo verandoje sėdinčius du berniukus. Už jų nugarų jis pastebėjo lentgalį su užrašu apie parduodamus vaikus.

Skaityti daugiau...

Klajonių metai

Allende, I. Klajonių metai

Allende, I. Klajonių metai : [romanas]. – Vilnius : Alma littera, 2020. -  363 p.

„Klajonių metai“ – dvidešimtoji lietuvių pamėgtos Čilės rašytojos Isabel Allende knyga, kuri nukels skaitytojus į audringų įvykių sūkurį XX a. viduryje.
Ketvirtajame XX a. dešimtmetyje Ispanija skęsta pilietinio karo liepsnose. Iškilęs fašistų palaikomas generolas Frankas įveda griežtą režimą. Per kalnus į Prancūziją priversti bėgti tūkstančiai žmonių, o tarp jų – ir jaunoji našlė Rosera bei ją lydintis Viktoras, armijos gydytojas ir Roseros velionio vyro brolis.

Skaityti daugiau...