Naujos knygos

 • Paukščių čiulbėjimas

  Paukščių čiulbėjimas

  Faulks, Sebastianas. Paukščių čiulbėjimas : [romanas]. – Kaunas : Jotema, [2020].- 543 p.

  Britų autoriaus Sebastian Faulks knyga „Paukščių čiulbėjimas“ yra poetiškas, širdį daužantis romanas.
  1910-ieji metai. Į šiaurės Prancūziją atkeliauja jaunas anglas Stivenas Reisfordas. Čia jis įsikuria Azerų namuose, kuriuose sutinka Izabelę – jauną moterį, kenčiančią nelaimingoje santuokoje. Tarp Stiveno ir Izabelės įsiplieskia kibirkštis ir jaunuoliai įsitraukia į aistringą meilės romaną.

  Skaityti daugiau...

 • Kita Vindzorų mergina

  Kita Vindzorų mergina

  Blalock, George. Kita Vindzorų mergina : romanas paie princesę Margaretą, karališkųjų rūmų maištininkę. – Vilnius : BALTO, 2020.- 334 p.

  Rašytojos Georgie Blalock kūrinys „Kita Vindzorų mergina: romanas apie princesę Margaretą - knyga apie karališkųjų rūmų maištininkę“ .
  Diana, Kate Middleton, Meghan Markle – žavios, garsios ir populiarios karališkosios šeimos atstovės, tačiau princesė Margareta perspjauna jas visas. Neklaužada, maištinga, žavi mergina gyveno šlovės sūkuryje, o knygoje jos portretą piešia netikėtai į tokią aplinką patekusi Vera.

  Skaityti daugiau...

 • Mano gyvenimas ir veikla

  Mano gyvenimas ir veikla

  Ford, Henry. Mano gyvenimas ir veikla : autobiografija. – Vinius : Briedis, 2019. – 323 p. : iliustr.

  Henris Fordas – kompanijos Ford Motor įkūrėjas, nepaprastai sumanus ir verslus žmogus, pelnęs pagarbą, pasitikėjimą ir įrodęs, jog savo protą ir išmonę gali pritaikyti įvairiose srityse. Knygoje „Mano gyvenimas ir veikla“ H. Fordas pasakoja apie savo vaikystę, atskleidžia, kaip jis atėjo į verslą ir kokia buvo jo verslo filosofija. Visą gyvenimą H. Fordas laikėsi principo, kad verslas turi būti sąžiningas, o nuoširdus rūpestis darbuotojais – viena iš pagrindinių sėkmės formulių. Knyga labai aktuali ir šiandien.

  Skaityti daugiau...

 • Gamtos saitai

  Gamtos saitai

  Wohlleben, Peter. Gamtos saitai: kaip medžiai gamina debesis, o sliekai valdo šernus. – [Vilnius] : Kitos knygos, [2019]. – 245 p.

  Vokiečių gamtininkas Peteris Wohllebenas jau atskleidė ne vieną gamtos paslaptį – dabar jau žinome, kaip bendrauja medžiai ir kaip gyvūnai suvokia pasaulį. Šioje knygoje jis siūlo pažvelgti į pasaulinę ekosistemą, į jos tarpusavio ryšius ir sužinoti, kaip sugyvena įvairios gyvybės formos.
  Vakarinėje Šiaurės Amerikos pakrantėje gyvenančios lašišos neršia upėse, kur jas gaudo alkani lokiai.

  Skaityti daugiau...