Neįmanomybių fizika

Neįmanomybių fizika

Kaku, Michio. Neįmanomybių fizika. – Vilnius: Metodika, 2012. – 352 p.

Teleportacija, laiko mašinos, jėgos laukai ir tarpžvaigždiniai erdvėlaiviai – tai vien mokslinės fantastikos pramanas ar visiškai realios ateities technologijos?

Įkvėptas fantastiškų Žvaigždžių kelio, Žvaigždžių karų ir Atgal į ateitį pasaulių, garsus fizikas teoretikas ir populiariausių knygų autorius Michio Kaku profesionaliai, įdomiai bei dažnai neįtikimai pasakoja apie tai, kaip artimoje ir tolimoje ateityje gali pasikeisti dabartinis mūsų požiūris į esminius visatos fizikos dėsnius.


Michio Kaku moka pasakoti lengvai, įdomiai, pagauliai, jis pasitelkia pavyzdžių tiek iš mokslo, tiek iš populiariosios kultūros. Skaitydami šią knygą galime sužinoti apie naujausius fizikos ir kitų mokslų atradimus, kaip jie pritaikomi šiuolaikiniame pasaulyje, kaip galbūt bus plėtojama ta arba ana mokslo šaka, kokie laukia atradimai.
Žinoma, prognozės lieka prognozėmis, daug kas šioje knygoje tik spėlionės ar baltais siūlais siūti teiginiai. Tačiau paskaityti apie robotų sąmonę, nanoerdvėlaivius, antivisatas, metamedžiagas ir kosminius liftus – labai įdomu.
Knyga tiks ir mokslinės fantastikos, ir mokslo gerbėjams ar tiesiog panorusiems pasmalsauti, kaip neįmanomi dalykai galėtų tapti įmanomi.

Turinys