Tolimi krantai

Atnaujinta: Pirmadienis, 30 sausio 2023 17:48 Montefiore, S. Tolimi krantai

Montefiore S. Tolimi krantai : romanas. – Vilnius : Alma littera, 2022. – 365 p.

Margo Hart atvyksta į Airiją ketindama parašyti knygą apie garsią Deverilų šeimą. Ji apsigyvena viešbutyje, kuris įrengtas kadaise Deverilams priklausiusioje pilyje. Rašytoja žino, kad praeities paslaptis geriausiai atskleistų pokalbiai su lordu Džei Pi Deverilu. Gyvenimo negandų prislėgtas lordas gyvena it atsiskyrėlis, tačiau Margo sugeba jį prakalbinti. Nauja draugystė pamažu įtraukia rašytoją į Deverilų šeimos gyvenimą.

Būdama jautri ir pati turėdama ką slėpti, Margo gerai supranta, koks vienišas ir pažeidžiamas yra lordas Deverilas. Rašytoja nutaria ne tik parašyti knygą, bet ir padedama gražuolio lordo sūnaus Kolmo mėgina grąžinti Džei Pi laimę. Ar šeimai pavyks išsigydyti per šimtmečius įgytas žaizdas? Šiltas ir jautrus bestselerių romanų autorės Santa Montefiore kūrinys apie garsios aristokratų šeimos biografę, kuri netikėtai įsipainioja į šeimos narių gyvenimus...
Santa Montefiore gerai mūsų skaitytojams žinoma rašytoja. Lietuviškai išleista keliolika rašytojos romanų: „Sodininkas iš Prancūzijos“, „Dvasių medis“, „Greisės gundymas“, „Kregždė ir kolibris“, „Dėžutė su drugeliu“, keletas romanų apie Deverilų sagą. Pastaroji knyga yra šios sagos tęsinys ir užbaigimas.
„Niekas nesugeba taip parašyti epinių romantiškų romanų, kaip Santa Montefiore.“ (JOJO MOYES)