Lauksiu Tavęs Paryžiuje

Jio, S. Lauksiu Tavęs Paryžiuje

Jio, Sarah. Lauksiu Tavęs Paryžiuje : romanas. – „Baltų lankų“ leidyba, [2020]. -350 p.

Skaitytojų pamilta jautrių istorijų autorė Sarah Jio dovanoja naują romaną „Lauksiu Tavęs Paryžiuje“. Tai jautri knyga apie persipynusius dviejų moterų likimus, Paryžių ir paslaptis, kurios siekia Antrojo pasaulinio karo metus.
1943 metai, Prancūzija. Vokiečių okupuoto Paryžiaus gyventojai stengiasi išgyventi negandas. Jauna našlė Selina garsėja kaip gražiausių gėlių puokščių meistrė. Kartu su tėvu ir dukrele ji stengėsi išlaikyti verslą, tačiau gražuolė netikėtai patraukia negailestingo vokiečių karininko dėmesį. Jis, atkapstęs žydiškas Selinos šaknis, imasi šantažo, paženklinęs geltona žvaigžde uždaro parduotuvę. Šeima išdraskoma.

2009 metai, Prancūzija. Po netikėto barnio Paryžiaus kavinėje, Karolina įniršusi mina dviratį ir patenka į eismo įvykį. Po kelių dienų mergina atgauna sąmonę ligoninėje, tačiau suvokia, kad atmintyje neišliko jokių detalių. Karolina neprisimena nei savo vardo, nei avarijos, o tuo labiau nežino, ką ji veikia Paryžiuje.
Ieškodama žinučių ir užuominų apie savo praeitį, Karolina savo bute aptinka pluoštą senų laiškų, kuriuos pasirašė Selina. Karolina dar nežino, kad nepažįstamosios Selinos likimas glaudžiai siejasi su jos pačios gyvenimu. Sekdama senais pėdsakais Karolina atskleis ne tik skaudžias karo laikų paslaptis, bet ir sulipdys savo gyvenimo detales.
Sarah Jio – knygų autorė, tinklaraštininkė. Visi jos romanai tampa „USA Today“ ir „New York Times“ bestseleriais, pasipila ir puikūs skaitytojų atsiliepimai bei apžvalgos.