Sveikata nuo pirmo šaukšto

Šilenskienė, R. Sveikata nuo pirmo šaukšto

Šilenskienė, Rita. Sveikata nuo pirmo šaukšto: pilnavertė trijų kartų mityba. – Vilnius : Alma littera, 2020.- 319 p. : iliustr.

Sveikos mitybos ekspertės Ritos Šilenskienės ir dviejų gydytojų – Editos Juodžbalienės bei Birutės Čijunskienės knyga „Sveikata nuo pirmo šaukšto: pilnavertė trijų kartų mityba“ skirta visai šeimai. Kaip sveikai maitintis visiems - tiek mažiausiems, tiek vyriausiems - šeimos nariams?
Autorės pateikia daugybę sveikos mitybos receptų ir patarimų, kaip saugoti savo sveikatą, kad netektų išgirsti gąsdinančių diagnozių ir kad kasdien jaustumėtės sveiki ir energingi.

Labai dažnai viena iš sveikatos sutrikimų priežasčių būna netinkama mityba, todėl niekada nevėlu pradėti maitintis sveikiau ir valgyti organizmui naudingus produktus. Sveikos mitybos ekspertė Rita Šilenskienė pateikia receptus, kurie atitinka svarbiausią jos principą – jokio cukraus ir gliuteno. Pati asmeniškai savo šeimoje susidūrusi su alergiškais ar diabetu sergančiais žmonėmis, autorė išmoko gaminti kitaip ir praktiškai pritaikė daugybę teorijų bei patarimų, todėl knygoje rasite jau išbandytus receptus.
Vaikų gastroenterologė Birutė Čijunskienė ir onkologė chemoterapeutė Edita Juodžbalienė pataria, kaip puoselėti sveikatą, kad tektų kuo mažiau susidurti su jų profesijos atstovais. Čia rasite informacijos, kaip maitintis vaikams, suaugusiems, brandaus amžiaus žmonėms, nėščiosioms, kaip natūraliai gauti organizmui reikalingų vitaminų. O svarbiausia - čia rasite daug puikių receptų.

Turinys