• Mirties ir gyvenimo klausimas

  Mirties ir gyvenimo klausimas

  Atnaujinta: Pirmadienis, 30 sausio 2023 15:54

  Yalom D. I. Mirties ir gyvenimo klausimas. – Vaga, 2021. – 237 p.

  Tarptautinio pripažinimo sulaukęs psichiatras Irvinas D. Yalomas savo laiką ir pastangas skyrė žmonėms, kenčiantiems nuo nerimo ir sielvarto. Vargu, ar galvojo, kad pačiam prireiks pagalbos iki tos dienos, kai jo žmonai, knygų autorei Marilynai Yalom buvo diagnozuotas vėžys. Knygoje „Mirties ir gyvenimo klausimas“ jiedu dalijasi asmeninės kovos su lemiamais sunkumais ir naujais tikslais patirtimi – apmąsto, kaip kuo lengviau išeiti ir kaip gyventi, netekus mylimo žmogaus.

  Skaityti daugiau...

 • Tolimi krantai

  Tolimi krantai

  Atnaujinta: Pirmadienis, 30 sausio 2023 15:48

  Montefiore S. Tolimi krantai : romanas. – Vilnius : Alma littera, 2022. – 365 p.

  Margo Hart atvyksta į Airiją ketindama parašyti knygą apie garsią Deverilų šeimą. Ji apsigyvena viešbutyje, kuris įrengtas kadaise Deverilams priklausiusioje pilyje. Rašytoja žino, kad praeities paslaptis geriausiai atskleistų pokalbiai su lordu Džei Pi Deverilu. Gyvenimo negandų prislėgtas lordas gyvena it atsiskyrėlis, tačiau Margo sugeba jį prakalbinti. Nauja draugystė pamažu įtraukia rašytoją į Deverilų šeimos gyvenimą.

  Skaityti daugiau...

 • Mirtis „Saulėlydžio giraitėje“

  Mirtis „Saulėlydžio giraitėje“

  Atnaujinta: Pirmadienis, 30 sausio 2023 15:43

  Lindgren M. Mirtis „Saulėlydžio giraitėje“ : romanas.- Kaunas : Obuolys [i.e. Lectio divina], [2022]. – 364 p.

  Ši knyga - tai humoro kupinas detektyvas Agathos Christie gerbėjams. Susipažinkite su suomiškaja mis Marpl! Kas galėtų įsivaizduoti, kad „Saulėlydžio giraitėje“ – eiliniuose Suomijos senelių namuose gali nutikti kas nors nusikalstamo: įtartinos mirtys, vagystės ar neteisėta prekyba? Ir kas galėtų pagalvoti, kad 90-metės jų gyventojos Syri, Irma ir Ana Liza įkurs detektyvių agentūrą ir pamėgins išsiaiškinti pavojingiausias paslaptis?

  Skaityti daugiau...

 • Auginu džiaugsmą

  Auginu džiaugsmą

  Atnaujinta: Penktadienis, 13 sausio 2023 11:36

  Failla M. Auginu džiaugsmą : augalų mylėtojos gidas, kaip auginti laimę (ir augalus). – Vilnius : vaga, 2023. – 263 p.

  Pažinkite augalų galią, kuri padės atitrūkti nuo skubraus gyvenimo keliamo streso ir nerimo bei imtis savo aplinkoje auginti daugiau džiaugsmo. Populiarios JAV tinklalaidės „Bloomand Grow Radio“ vedėja Maria Faillasavo knygoje „Auginu džiaugsmą“ dalijasi praktikomis ir patarimais, kaip atsitraukti nuo ekranų, puoselėti vidinę ramybę augalų apsuptyje, orūdinimąsi augalais paversti savęs puoselėjimu.

  Skaityti daugiau...

Puslapis 1 iš 250