Šiaurės šalių pristatymas rajono bibliotekose

Atnaujinta: Trečiadienis, 18 lapkričio 2020 14:27

Lapkričio 12 dieną, pirmadienį į Lietuvoje prasidedančią penkioliktąją Šiaurės šalių bibliotekų savaitę įsijungia ir  Panevėžio rajono bibliotekos. Visą savaitę vyksiančiuose renginiuose bus stengiamasi atspindėti šių metų savaitės temą „Įvairialypė Šiaurė“, kuri  skatina puoselėti skaitymą balsu, šiaurietiškas pasakojimo tradicijas ir literatūrą.

Lapkričio 12 d. temoje "Auštant" mažiesiems skaitytojams visose Šiaurės ir Baltijos šalyse bus skaitoma ištrauka iš Thorbjørn Egner knygos ,,Peliukas-lipiukas Klasas". Tema „Temstant“ skirta  suaugusiems skaitytojams - čia  bus skaitoma ištrauka iš Miika Nousiainen knygos ,,Avietinių laivelių kapitonai".
Kviečiame lapkričio 12-16 dienomis   rudenėjančias popietes praleisti savo artimiausiose bibliotekose ir pasinerti į Šiaurės šalių įdomybių pasaulį!

Plačiau apie renginius PDF (233KB)