Skaitytojai kviečiami vertinti perskaitytas knygas

Atnaujinta: Trečiadienis, 23 rugpjūčio 2023 13:26

Portalas ibiblioteka.lt – didžiausia bibliotekų sistema Lietuvoje. Joje yra daugiau nei 10 mln. skirtingų išteklių: knygų, periodinių leidinių, vaizdo ir garso įrašų, žemėlapių, el. leidinių ir kitų dokumentų.

Portale sukaupta informacija daugiau kaip iš 70-ies šalies bibliotekų, per dieną jį aplanko apie 4 tūkstančiai virtualių vartotojų, ieškančių knygų tiek darbui, tiek laisvalaikiui.

Bibliotekoje dažnai sulaukiame lankytojų klausimų, kokią knygą pasirinkti skaityti per atostogas ar laisvalaikiu. Bibliotekininkai visada maloniai pasiūlo populiariausius leidinius, tačiau tai gali padaryti ir kiekvienas skaitytojas, registruotas portalo vartotojas. Prisijungę prie sistemos su savo registracijos duomenimis ir suradę perskaitytą knygą, dešinėje pusėje matysite užrašą „Mano įvertinimas“, vertinti galima nuo 1 (nepatiko) iki 5 (labai patiko). Jei knyga patiko tik iš dalies, atitinkamai paspauskite antrą, trečią ar ketvirtą žvaigždutę.

 

Bendras visų skaitytojų įvertinimas pateikiamas bibliografinio įrašo apačioje: matysite knygą įvertinusių skaitytojų skaičių ir bendrą vertinimo vidurkį. Bendrą knygos vertinimą matys ir neprisiregistravę vartotojai.

Linkime malonaus skaitymo.