Bibliotekoje viešėjo panevėžietė rašytoja Indrė Jonušytė

Atnaujinta: Penktadienis, 05 gegužės 2023 16:13 Indrė Jonušytė

Bibliotekoje vykęs ilgai lauktas susitikimas su rašytoja, Nacionalinės žurnalistų kūrėjų asociacijos nare Indre Jonušyte sukvietė būrin pasiilgusius bičiulius ir kūrybos gerbėjus.

Iš Graikijos į Lietuvą paviešėti atvykusi panevėžietė pristatė savo naujausias knygas - psichologinį, šiek tiek magišką romaną „Bela Blu"ir pasakas suaugusiems “Fabulae Spectacula”. Pastarieji išsiskiria iš kitų autorės kūrinių magiškais, fantastiniais elementais, ir skaitytojų priimami gana nevienodai.  Išsiskyrė žiūrovų nuomonės ir renginio metu, tačiau tai , tikimės , tik paskatins Indrę naujoms kūrybinėms idėjoms , ir bibliotekos lankytojai sulauks naujų istorijų apie kurias vėl bus kalbama.
Renginys skirtas Spaudos atgavimo, kalbos ir knygos dienai, tad buvo prisimenamas ir spaudos draudimo laikotarpis. Su to laikmečio istorija mus trumpai supažindino dailininkas, istorijos tyrinėtojas Algirdas Jonušis. Lankytojai turėjo progą ne tik pasiklausyti įdomaus pasakojimo, bet ir pavartyti senus, net 19 a. menančius leidinius. Renginys baigėsi, diskusijos dar ilgai netilo, o neužsukusiems į biblioteką tą vakarą, siūlome keletą nuotraukose įamžintų akimirkų. 

 Parengė D. Pamerneckytė

Nuotr. L. Telyčėnienės-Kupstės