Informacinis seminaras apie jaunimo galimybes

Pirmadienis, 29 spalio 2012 12:56 Informacinis seminaras

Velžio bei Raguvos bibliotekų darbuotojos Žana Mamontova ir Vida Gailiušytė jau keli mėnesiai Panevėžio kraštui sėkmingai atstovauja   Jaunimo informavimo tinklą „EURODESK“. Apie jo teikiamas galimybes buvo daug kalbėta spalio mėnesį organizuotame seminare  profesinio orientavimo specialistams.

Atstovės papasakojo apie Eurodesk Lietuva teikiamas galimybes kiekvienam jaunam žmogui nepriklausomai nuo jo kilmės, amžiaus, išsilavinimo, pomėgių, žinių parodyta, kaip naudotis tinklo portalu www.žinauviską.lt.
Seminare buvo pristatytos Euroguidance veiklos ir  naujienos, aukštųjų mokyklų reitingavimas, MVGP galimybės karjeros konsultantams, savanorystė ir profesinis pasirinkimas, europass kompetencijų įsivertinimo sistema, šiaurės šalių kalbų iniciatyva, bei Eurodesk Lietuva- galimybės aplink tave.  Į seminarą buvo pakviesti EST savanoriai - Jie šiuo metu savanoriauja Panevėžio rajono viešojoje bibliotekoje ir.
Apie savo savanoriavimo patirtį rajono viešojoje bibliotekoje bei Bernatonių darželyje- mokykloje dalinosi mintimis EST savanoriai Marius Seeck iš Vokietijos (18 metų) ir Juan Carlos Alberto iš Ispanijos (30 metų). Visiems susirinkusiems jie atliko savo muzikinius kūrinius.