Piniavoje viešėjo Vytautas V.Landsbergis

Šeštadienis, 27 spalio 2012 16:04 V.V. landsbergis su Piniavos vaikais.

Šis susitikimas su 2011 m. vaikų metų knygos "Stebuklingas Dominyko  brangakmenis"  autoriumi, kino ir teatro režisieriumi, poetu, dainų atlikėju Vytautu V. Landsbergiu – tai didžiulė Skaitymo ir kultūrinio raštingumo asociacijos  bei Ūkio banko dovana bibliotekai už  aktyvų dalyvavimą 2011 metų knygų rinkimų akcijoje.

Šventės pradžioje mažieji skaitytojai parodė trumpą pagrindinių  šios knygos veikėjų pristatymą. Rašytojas pagyrė vaikus už šaunią vaidybą, už tai, kad jie nebijo vaidinti ir juokauti. Prisipažino, kad jam visada labai keista pamatyti savo pasakas, nes ne visada vienodai tuos pačius veikėjus įsivaizduoja autorius  ir juos pamato skaitytojas.
Mažuosius skaitytojus svečias  pamokė groti gitara, vėliau visi kartu kūrė bendrą pasaką.  V. V. Landsbergis atsakinėjo į vaikų klausimus, apdovanojo aktyviausius šventės dalyvius knygelėmis ir kompaktiniais diskais, fotografavosi su vaikais, jiems dalino autografus. Susidomėję vaikai panoro susipažinti ir  su kitais šio rašytojo pasakų veikėjais.