A. Mikeliūno parodos apie Šilagalį pristatymas

Ketvirtadienis, 25 spalio 2012 13:27 A. Mikeliūno fotoparoda

Panevėžio rajono savivaldybės viešojoje bibliotekoje (Beržų 50) vykęs Šilagalio bibliotekos darbuotojo Audriaus   Mikeliūno fotografijų parodos „Jubiliejinės šventės dalyviai: Šilagaliui -  640 metų“ pristatymas į biblioteką sukvietė didžiulę auditoriją.

Pasidžiaugti kolegos sėkme sugužėjo bendradarbiai iš rajono bibliotekų, draugai, artimieji. Atvyko Šilagalio kultūros centro atstovai.
Audrius nėra profesionalus fotografas, tad jam šis pristatymas -  svarbus įvykis, juolab, tai pirmoji autoriaus paroda. Nuoširdūs kolegų vertinimai, šilti atsiliepimai, sveikinimai , galbūt, paskatins Audrių  ir toliau  kurti, ieškoti įdomesnių gyvenimo momentų, nepraeiti pro  gamtos vaizdus ar istorijos paminklus, o, sukaupus didesnę kolekciją – pasidalinti užfiksuotomis akimirkomis su kitais žmonėmis.