Raguvoje – kuriančių senjorų šventė

Trečiadienis, 03 spalio 2012 12:00 Senjorai


Raguvos bibliotekoje daug dėmesio skiriama talentingiems krašto žmonėms: renkama medžiaga apie jų kūrybą, organizuojami renginiai. Vienas jų - projekto „Šviesos link“ renginys „Gyvenimo sūpuoklėse“,  sukvietęs kuriančiuosius į netradicinę, tačiau kūrybišką aplinką – krašto poeto Povilo Kulvinsko sodybą.

Šiame susibūrime svarbiausia buvo – poezija. Ji skambėjo visur P.Kulvinsko ąžuolų parke, pievose, sodyboje. Savo eiles skaitė ir Raguvos krašto poetė Janina Jakimavičiūtė Baltušnikienė. Raguvos bibliotekos darbuotoja  V. Gailiušytė, įrašinėdama eiles į diktofoną, pažadėjo kraštiečių eiles išsaugoti CD formate.
Po renginio buvo aplankyta poetės J. Baltušnikienės gimtoji sodyba Kirmėliuose, ant kalnelio šnarančios pilkapių kapinaitės, padėta gėlių prie gimtojo kryžiaus.
Ruduo – žavus metas, kai gamta išskleidžia nuostabaus grožio ir įvairovės spalvų paletę. Kur bepažvelgsi – atsiveria puikūs paveikslai, širdį skatinantys pradžiugti. Viena mintis gena kitą, rikiuojasi žodžiai ir gimsta poezija. Labai džiaugiamės, kad gražią rudens popietę pasibuvome kartu su poezija....

Informaciją pateikė V.Gailiušytė