Tęsiasi projekto „Atverk krašto istorijas: neformalaus švietimo veiklos suaugusiems“ veiklos

Atnaujinta: Penktadienis, 21 spalio 2022 11:17

Įgyvendinant projektą tikslinės grupės dalyviai vyko į mokomąją pažintinę išvyką pasirinktu maršrutu. Buvo susipažinta su Berčiūnų vietovės istoriniais objektais, lankytinomis paveldo vietomis bei tai atspindinčia dokumentine medžiaga.

Dalyviai mokėsi pristatyti ir pateikti paveldo objektų lankytojams pristatymo metodų, pateikimo būdų. Berčiūnuose gimė, arba gyveno, lankėsi tokios asmenybės kaip dr. Algis Povilas Kasperavičius, architektas Jonas Kasperavičius, Salomėja Nėris ir kt.

Šios bibliotekos vykdymo Suaugusiųjų švietimo projekto tikslas, pasinaudojant bibliotekose sukaupta medžiaga, parengti savo mikrorajonų maršrutus kurias keliaujant būtų galima daugiau sužinoti apie miestelių ir kaimų paveldo, lankytinus ir kraštotyrinius objektus.