Gilintis į krašto pažinimą skatins Suaugusiųjų švietimo projektas

Atnaujinta: Trečiadienis, 28 rugsėjo 2022 17:12 Paskaitos plakatas

Jau ketveri metai biblioteka dalyvauja Panevėžio rajono savivaldybės neformaliojo suaugusiųjų švietimo ir tęstinio mokymosi programoje, rengdama įvairius projektus. Rajono bibliotekose buvo organizuojami užsiėmimai, skatinantys rajono gyventojų kūrybines galias, sveiką gyvenseną. Vyko mokymai, skirti įvairių sričių terapijoms, dailės, meno, biblioterapijai ir kt.

Šias metais projektas skirtas krašto pažinimui taikant įvairius metodus, gilinantis į saugomų, žinomų vietos mikrorajonų objektų populiarinimo galimybes. Dalyviai semsis patirties klausydami paskaitų, dalyvaudami praktiniuose krašto pažinimo užsiėmimuose.
Rugsėjo 29 d. tikslinės grupės dalyviai klausysis paskaitos „Supažindinimo su objektu pagrindai: kaip panaudoti turimus šaltinius“.