Turiningesniam laisvalaikiui – naujos paslaugos bibliotekoje

Atnaujinta: Trečiadienis, 18 gegužės 2022 07:19 Delfi, 15 min

Panevėžio rajono viešajai bibliotekai metams užprenumeruotos 15min Max ir Delfi Plius mokamo turinio platformos. Skaityti jas bibliotekos lankytojai gali nemokamai. Kodėl verta naudotis šiais portalais?

Delfi plius
Tai profesionalių publicistų, nepriklausomų autorių ir žurnalistų, gabių naujokų ir solidžių užsienio leidinių niekur kitur nepublikuojamas turinys lietuvių kalba ir aplinka be reklamos.

15min MAX
Šiame portale publikuojamos karščiausios naujienos iš Lietuvos miestų ir regionų: specialūs tyrimai ir komentarai, verslo, sporto, pramogų naujienos ir apžvalgos, kriminalai.
Čia skelbiamas šiuolaikiškas turinys, skatinantis nuomonių įvairovę, stiprinantis diskusijų kultūrą ir kviečiantis atrasti daugiau drąsių požiūrių. Pateikiami „The New York Times“, „The Atlantic“, „Quartz“, „MIT Technology“, „New Scientist“, „Psychology Today“ ir kt. straipsnių vertimai į lietuvių kalbą.

Naudotis abiejų portalų prieiga galima registruotiems bibliotekos vartotojams per interneto skaityklose esančius kompiuterius. Dėl prisijungimo kreiptis į bibliotekos darbuotoją.  Taip pat primename, kad bibliotekoje galima naudotis ir kitomis lietuviškomis prenumeruojamomis duomenų bazėmis : Infolex praktika ir BNS (Baltic news service) agentūra.
 Ieškokite patikimų naujienų bibliotekoje!

D. Pamerneckytė