Bibliotekos knygų lentynose

Atnaujinta: Antradienis, 25 sausio 2022 11:44 Žmonės man - viskas

Bibliotekos nuolat pildosi naujais leidiniais ir ypač malonu pristatyti knygas apie žinomus, daugelio puikiai prisimenamus kraštiečius.  Poetės Elenos Mezginaitės 80-mečiui skirta knyga “Elena Mezginaitė: žmonės man yra viskas“ yra ne tik apie ją pačią, bet ir Panevėžio krašto kultūros žmones.

Knygos tikslas  buvo atkreipti skaitytojų dėmesį į poetės publicistiką, savo stiliumi ir nuoširdumu daug papasakojančią ir apie pačią Eleną.  Ilgą laiką žurnalistinį darbą dirbdama miesto ir rajono laikraščiuose Elena yra pakalbinusi ne vieną žymų žmogų. Į naująją knygą, skirtą poetės atminimui, sudėti 32 pokalbiai. Juose Elena Mezginaitė kalbina savo herojus, meno pasaulio žmones – aktorius, rašytojus, dailininkus. Daugelio jų išsakytos mintys, požiūris į vertybes yra aktualios ir šiandien.
Leidinį parengė Panevėžio miesto Elenos Mezginaitės viešosios bibliotekos darbuotojai.
Knyga „Elena Mezginaitė: žmonės man – viskas...“ jau pasiekė rajono viešosios bibliotekos fondus ir laukia savo skaitytojų. Daugiau naujų, knygų, gautų bibliotekoje, rasite paspaudę šią nuorodą.

Parengė D. Pamerneckytė