Bibliotekos lankytojams aktualu

Atnaujinta: Šeštadienis, 13 lapkričio 2021 16:02 šauktukas

Nuo lapkričio 15 d. griežtinama apsauginių veido kaukių dėvėjimo tvarka – bibliotekos lankytojams privaloma dėvėti medicinines kaukes arba respiratorius.

Visos kontaktinės paslaugos teikiamos tik asmenims, kurie atitinka galimybių paso kriterijus ir vaikams iki 16 m. Be galimybių paso lankytojai galės grąžinti ir pasiimti knygas (užtrunkant bibliotekoje iki 15 min.).
Atvykę į biblioteką pateikite vieną iš šių dokumentų:
• Galimybių pasą
• ES Skaitmeninį COVID pažymėjimą
• arba kitus dokumentus, įrodančius vakcinacijos, persirgimo, atlikto PGR tyrimo arba greitojo antigeno testo neigiamo rezultato, antikūnų tyrimo teigiamą rezultatą.

Bibliotekos darbuotojai gali papildomai paprašyti asmens tapatybės dokumento, kad įsitikintų, jog galimybių pasą (ar kitą jam prilygstantį dokumentą) pateikė asmuo, kuriam jis priklauso.
Patalpose rekomenduojama naudotis dezinfekciniu rankų skysčiu.